Kluczowi pracownicy

Adwokaci Kraków Tamara Pokrzywka-Bensalem

Tamara Pokrzywka-Bensalem

Adwokat, Mediator

Tamara posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa medycznego. Na rynku usług prawnych obecna od 2007 roku, początkowo pracując w znanych krakowskich i warszawskich kancelariach następnie prowadząc własną kancelarię.

Adwokaci Kraków Paulina Knecht-Bergel

Paulina Knecht-Bergel

Adwokat

Paulina specjalizuje się w prawie rzeczowym, prawie gospodarczym oraz postępowaniach egzekucyjnych. 12-letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, w sądach i poza nimi, pozwala jej pewnie i skutecznie walczyć o sprawy klientów.

Patrycja Błasiak PBKB Adwokaci

Patrycja Błasiak-Czerniakowska

Adwokat

Patrycja specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Uczestniczy w studiach doktoranckich na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Doświadczenie zdobywała w krakowskich kancelariach adwokackich oraz Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Prawnik Agata Walędziak

Agata Więckowska

Radca Prawny

Agata karierę zawodową rozpoczęła w 2012 roku, od tego czasu zajmuje się prawem cywilnym, spadkowym oraz sprawami rodzinnymi, ponadto posiada bogatą praktykę w zakresie obsługi prawnej firm. Niezastąpiona w szczegółowej analizie spraw i opracowywaniu skutecznych strategii procesowych.

Prawnik Kraków Aleksanda Rębisz

Aleksandra Rębisz

Adwokat

Aleksandra zajmuje się prawem cywilnym, obsługą firm oraz ochroną praw człowieka, w tym prawem uchodźczym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich i warszawskich kancelariach adwokackich, a także w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellonskiego