Kluczowi pracownicy

Tamara Pokrzywka Bensalem
Tamara Pokrzywka-Bensalem
Adwokat, Mediator

Tamara posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa medycznego. Na rynku usług prawnych obecna od 2007 roku, początkowo pracując w znanych krakowskich i warszawskich kancelariach następnie prowadząc własną kancelarię.

Portrait of attractive businesswoman, people in background
Paulina Knecht-Bergel
Adwokat

Paulina specjalizuje się w prawie rzeczowym, prawie gospodarczym oraz postępowaniach egzekucyjnych. 12-letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, w sądach i poza nimi, pozwala jej pewnie i skutecznie walczyć o sprawy klientów.

Agata Walędziak I
Agata Więckowska
Radca Prawny

Agata karierę zawodową rozpoczęła w 2012 roku, od tego czasu zajmuje się prawem cywilnym, spadkowym oraz sprawami rodzinnymi, ponadto posiada bogatą praktykę w zakresie obsługi prawnej firm. Niezastąpiona w szczegółowej analizie spraw i opracowywaniu skutecznych strategii procesowych.

aleksandra-rebisz
Aleksandra Rębisz
Adwokat

Aleksandra zajmuje się prawem cywilnym, obsługą firm oraz ochroną praw człowieka, w tym prawem uchodźczym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich i warszawskich kancelariach adwokackich, a także w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellonskiego

Paulina Ślusarczyk
Paulina Chebel
Aplikant Adwokacki

Paulina zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i handlowego oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Doświadczenie zdobywała od 2014r., odbywając praktyki i pracując w kancelariach adwokackich w Krakowie. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

Aplikant Radcowski
Radosław Pałka
Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w kancelariach notarialnych i adwokackich oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Śródmieścia w Warszawie. Obecnie uczestnik studiów podyplomowych z zakresu Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji UW.