+48 570 050 060

Kluczowi pracownicy

Przed sądami czy urzędami Twoich interesów broni zazwyczaj jeden pełnomocnik, jednak strategia procesowa opracowana wcześniej przez zespół specjalistów zawsze będzie skuteczniejsza. Połączenie doświadczenia i kompetencji członków naszego zespołu umożliwia nam zaoferowanie szerszej oferty specjalistycznych usług prawnych przy zachowaniu najwyższych standardów.

Tamara Pokrzywka Bensalem
Tamara Pokrzywka-Bensalem
Adwokat, Mediator

Tamara posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa medycznego. Na rynku usług prawnych obecna od 2007 roku, początkowo pracując w znanych krakowskich i warszawskich kancelariach następnie prowadząc własną kancelarię.

Kontakt
Portrait of attractive businesswoman, people in background
Paulina Knecht-Bergel
Adwokat

Paulina specjalizuje się w prawie rzeczowym, prawie gospodarczym oraz postępowaniach egzekucyjnych. 11-letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, w sądach i poza nimi, pozwala jej pewnie i skutecznie walczyć o sprawy klientów.

Kontakt
Agata Walędziak I
Agata Więckowska
Radca Prawny

Agata karierę zawodową rozpoczęła w 2012 roku, od tego czasu zajmuje się prawem cywilnym, spadkowym oraz sprawami rodzinnymi, ponadto posiada bogatą praktykę w zakresie obsługi prawnej firm. Niezastąpiona w szczegółowej analizie spraw i opracowywaniu skutecznych strategii procesowych.

aleksandra-rebisz
Aleksandra Rębisz
Aplikant adwokacki

Aleksandra zajmuje się prawem cywilnym, obsługą firm oraz ochroną praw człowieka, w tym prawem uchodźczym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich i warszawskich kancelariach adwokackich, a także w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellonskiego

Aplikant Radcowski
Radosław Pałka
Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w kancelariach notarialnych i adwokackich oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Śródmieścia w Warszawie. Obecnie uczestnik studiów podyplomowych z zakresu Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji UW.