Zapraszamy do naszego biura

Pokrzywka Bensalem Knecht Bergel Adwokaci Sp. Partnerska

ul. Limanowskiego 26/5
30-534 Kraków
NIP:6793131006
KRS:000 06 25 367

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie

Jeżeli chcesz się z nami spotkać to prosimy o wcześniejszy kontakt. W związku z pracami typu in-house oraz prowadzonymi sprawami sądowymi nie możemy zagwarantować konsultacji osobom, które wcześniej nie ustaliły z nami terminu spotkania.

W jakich godzinach pracuje kancelaria?

Udzielamy porad prawnych zazwyczaj w godzinach od 9 do 17. Jeżeli jest taka potrzeba możemy się również z Państwem umówić poza tymi godzinami. Istotne jest jednak dla Nas to abyście Państwo umawiali swoje wizyty telefonicznie lub za pośrednictwem poczty email.

Jak umówić się na wizytę w kancelarii?

Najszybszym i najpewniejszym sposobem umówienia wizyty w naszej kancelarii jest kontakt telefoniczny. Nasza asystentka, po ogólnym opisie przez Państwa sytuacji, będzie mogła umówić spotkanie z adwokatem specjalizującym się w danym obszarze prawa, w dogodnym dla Państwa czasie.

Nie mogę się dodzwonić, jak inaczej mogę się z Wami skontaktować?

Zazwyczaj nasz telefon w godzinach pracy jest dostępny. Jednak zdarzają się sytuację kiedy nasz zespół, z uwagi na charakter prowadzonych spraw jest poza biurem. Kiedy nie możesz się do nas dodzwonić zachęcamy do wysłania zapytania na adres biuro@pbkb.pl. Sprawnie odpowiadamy na wszelkie wiadomości.

Czy muszę stawiać się w kancelarii osobiście żeby uzyskać poradę prawną?

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz u nas się pojawić, a zależy Ci na naszej poradzie, wówczas zapraszamy do skorzystania z naszych porad prawnych online. Gwarantujemy wysoką jakość naszych porad prawnych udzielanych online.