Poznaj naszą historię

Koncept oparty na wieloletnim doświadczeniu

Nasza spółka powstała z połączenia dwóch wyspecjalizowanych kancelarii adwokackich - jednej kancelari zajmującej się obsługą osób fizycznych, a drugiej skupiającej się na pomocy przedsiębiorcom. Wiemy, że w prawie nie ma przypadków, dlatego zajmujemy się wyłącznie tymi obszarami prawa, na których się znamy i gdzie możemy zapewnić profesjonalną i efektywną pomoc prawną. Zalezy nam na tym, żeby każdy nasz Klient mógł się cieszyć obsługą w pełni dopasowaną do jego potrzeb.

Odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe

Pracując wcześniej w różnych kancelariach prawnych zauważyliśmy, że klienci preferują bardziej kontakt z jednym zaufanym adwokatem, nie zawsze zdając sobie sprawę z tego, że nie może on być specjalistą z zakresu każdej dziedziny prawa. Naturalnym krokiem było połączenie swoich sił, co pozwoliło nam na zaoferowanie większego zakresu usług w jednym miejscu przy zachowaniu wysokich standardów merytorycznych.

Doświadczenie zdobywane w Krakowie i Warszawie od przeszło 11 lat

Przez ten okres intensywnie i z pokorą uczymy się właściwego podejścia do klienta i jego problemów. Prowadziliśmy wiele skomplikowanych spraw dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Klienci często zgłaszają się do nas ze sprawami trudnymi i doceniają to, że dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy potrafimy opanować ich sytuację.

Starannie dobrany zespół

Praca w naszej kancelarii jest pełna wyzwań, dlatego dużo czasu poświęcamy na wyszukanie odpowiednich osób, które się tutaj odnajdą. Jesteśmy dumni z osiagnięć naszych pracowników i niekiedy wręcz zdumieni tym jaką siłę kryje w sobie praca kompetentnego zespołu. W naszej codziennej pracy inspirujemy się i motywujemy nawzajem do osiągania coraz lepszych wyników na rzecz naszych klientów.

Powiększające się grono zadowolonych klientów

Klientom zależy na jakości usług najbardziej, dlatego nic nie świadczy o PBKB Adwokaci lepiej niż zadoloweni, powracający klienci. Cieszymy się, że ufają nam i polecają nas dalej zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Fakt ten wyróżnia i motywuje naszych prawników do jeszcze efektywniejszej pracy.

Sprecyzowany cel i konkretny plan

Wiemy co chcemy osiągnąć i w którym kierunku się rozwijać. Nie wierzymy w przypadki - sukces w prawie, nigdy nie jest kwestią przypadku. Jakość naszych usług wynika wyłącznie z przemyślanego połączenia specjalistycznej wiedzy, ciężkiej pracy i talentu naszych pracowników.

Nasza misja

Opracowujemy rozwiązania, które budzą zaufanie klientów i pozwalają spokojnie patrzeć w przyszłość

Nasze wartości

Szacunek

Traktujemy każdego z należytym mu szacunkiem i uprzejmością

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za powierzone nam sprawy

Praca zespołowa

Pracujemy zespołowo, inspirujemy się, motywujemy i pomagamy sobie wzajemnie w codziennych działaniach

Pasja do prawa

Jesteśmy pasjonatami, dzięki temu opracowywujemy nieszablonowe i skuteczne rozwiązania