Poznaj naszą historię

Koncept oparty na wieloletnim doświadczeniu

Nasza spółka powstała z połączenia dwóch wyspecjalizowanych kancelarii adwokackich – jednej kancelari zajmującej się obsługą osób fizycznych, a drugiej skupiającej się na pomocy przedsiębiorcom. Wiemy, że w prawie nie ma przypadków, dlatego zajmujemy się wyłącznie tymi obszarami prawa, na których się znamy i gdzie możemy zapewnić profesjonalną i efektywną pomoc prawną. Zalezy nam na tym, żeby każdy nasz Klient mógł się cieszyć obsługą w pełni dopasowaną do jego potrzeb.

Odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe

Pracując wcześniej w różnych kancelariach prawnych zauważyliśmy, że klienci preferują bardziej kontakt z jednym zaufanym adwokatem, nie zawsze zdając sobie sprawę z tego, że nie może on być specjalistą z zakresu każdej dziedziny prawa. Naturalnym krokiem było połączenie swoich sił, co pozwoliło nam na zaoferowanie większego zakresu usług w jednym miejscu przy zachowaniu wysokich standardów merytorycznych.

Doświadczenie zdobywane w Krakowie i całej Polsce od przeszło 15 lat

Przez ten okres intensywnie i z pokorą uczymy się właściwego podejścia do klienta i jego problemów. Prowadziliśmy wiele skomplikowanych spraw dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Klienci często zgłaszają się do nas ze sprawami trudnymi i doceniają to, że dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy potrafimy opanować ich sytuację.

Starannie dobrany zespół

Praca w naszej kancelarii jest pełna wyzwań, dlatego dużo czasu poświęcamy na wyszukanie odpowiednich osób, które się tutaj odnajdą. Jesteśmy dumni z osiagnięć naszych pracowników i niekiedy wręcz zdumieni tym jaką siłę kryje w sobie praca kompetentnego zespołu. W naszej codziennej pracy inspirujemy się i motywujemy nawzajem do osiągania coraz lepszych wyników na rzecz naszych klientów.

Powiększające się grono zadowolonych klientów

Klientom zależy na jakości usług najbardziej, dlatego nic nie świadczy o PBKB Adwokaci lepiej niż zadoloweni, powracający klienci. Cieszymy się, że ufają nam i polecają nas dalej zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Fakt ten wyróżnia i motywuje naszych prawników do jeszcze efektywniejszej pracy.

Sprecyzowany cel i konkretny plan

Wiemy co chcemy osiągnąć i w którym kierunku się rozwijać. Nie wierzymy w przypadki – sukces w prawie, nigdy nie jest kwestią przypadku. Jakość naszych usług wynika wyłącznie z przemyślanego połączenia specjalistycznej wiedzy, ciężkiej pracy i talentu naszych pracowników.

Nasza misja

Opracowujemy rozwiązania, które budzą zaufanie klientów i pozwalają spokojnie patrzeć w przyszłość

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za powierzone nam sprawy.

Szacunek

Traktujemy każdego z należytym mu szacunkiem i uprzejmością.

Pasja

Jesteśmy pasjonatami, skomplikowane kazusy prawne są naszym żywiołem.

Praca zespołowa

Pracujemy zespołowo, inspirujemy się i pomagamy sobie wzajemnie w codziennych działaniach.

Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczy duch pozwala nam efektywnie funkcjonować.

Zaufanie

Nasze działania są transparentne. Robimy wszystko żeby pozostać godnymi zaufania.

Sukces PBKB Adwokaci opiera się na naszych silnych wartościach. Transparentność naszych działań i poczucie odpowiedzialności za powierzone sprawy pozwala powiększać nam grono zadowolonych klientów. Dzięki przedsiębiorczemu nastawieniu założycieli kancelaria jest w stanie efektywnie funkcjonować. Praca zespołowa i otwartość naszego zespołu pozwala nam na opracowywanie autorskich, efektywnych pomysłów prawnych. Pasja z kolej jest tym co sprawia, że nieustannie dążymy do jeszcze lepszych rozwiązań od początku do końca każdej powierzonej nam sprawy.