Nasze specjalizacje opierają się na naszym doświadczeniu

Obszary naszej praktyki są ściśle związane z problemami i zagadnieniami prawnymi w których mamy doświadczenie, czujemy się swobodnie i możemy zaoferować pomoc na najwyższym poziomie.

W ramach poniższych specjalizacji zapewniamy kompleksowe usługi prawne. Wśród nich są między innymi porady prawne, przygotowywanie projektów pism, umów i innych dokumentów, negocjacje, reprezentacja przed sądami w każdej instancji, reprezentacja przed urzędami i innymi organizacjami,  jak również prowadzenie mediacji.
Każdy nasz klient może liczyć na jasną i zrozumiałą komunikację oraz godną reprezentację jego interesów w uczciwych i rozsądnych stawkach.

Prawo gosporadcze

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzimy zarówno pojedyncze sprawy jak i kompleksową obsługę firm, która uwzględnia prawną optymalizację wszystkich aspektów prowadzonej działalności. Opieramy się na jasnej komunikacji oraz zrozumiałych rozwiązaniach.

Prawo cywilne

Zagadnienia cywilistyczne to jeden z głównych obszarów działalności naszej kancelarii. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc doświadczonych praktyków i poradę która zapewni komfort oraz pewność, że podejmą najwłaściwszą decyzję ze wszystkich dostępnych opcji.

Sprawy rodzinne poza doskonałą znajomością prawa wymagają od prawnika empatii i umiejętności okazania potrzebnego wsparcia. W naszej kancelarii dbamy o to aby każdy klient mógł ze spokojem i pewnością zmierzyć się z najtrudniejszymi sytuacjami w jego życiu prywatnym.

Windykacja

Nierzetelni dłużnicy są plagą naszych czasów. Zmagają się z nimi firmy i osoby fizyczne. Nasi prawnicy posiadają bogatą praktykę w windykacji i wiedzą jak komunikować się z organami egzekucyjnym