Nasze specjalizacje opierają się na naszym doświadczeniu

Obszary naszej praktyki są ściśle związane z problemami i zagadnieniami prawnymi w których mamy doświadczenie, czujemy się swobodnie i możemy zaoferować pomoc na najwyższym poziomie.

W ramach poniższych specjalizacji zapewniamy kompleksowe usługi prawne. Wśród nich są między innymi porady prawne, przygotowywanie projektów pism, umów i innych dokumentów, negocjacje, reprezentacja przed sądami w każdej instancji, reprezentacja przed urzędami i innymi organizacjami,  jak również prowadzenie mediacji.
Każdy nasz klient może liczyć na jasną i zrozumiałą komunikację oraz godną reprezentację jego interesów w uczciwych i rozsądnych stawkach.

Prawo gospodarcze

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzimy zarówno pojedyncze sprawy jak i kompleksową obsługę firm, która uwzględnia prawną optymalizację wszystkich aspektów prowadzonej działalności. Opieramy się na jasnej komunikacji oraz zrozumiałych rozwiązaniach.

Prawo cywilne

Zagadnienia cywilistyczne to jeden z głównych obszarów działalności naszej kancelarii. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc doświadczonych praktyków i poradę która zapewni komfort oraz pewność, że podejmą najwłaściwszą decyzję ze wszystkich dostępnych opcji.

Prawo rodzinne

Sprawy rodzinne poza doskonałą znajomością prawa wymagają od prawnika empatii i umiejętności okazania potrzebnego wsparcia. W naszej kancelarii dbamy o to aby każdy klient mógł ze spokojem i pewnością zmierzyć się z najtrudniejszymi sytuacjami w jego życiu prywatnym.

Windykacja

Nierzetelni dłużnicy są plagą naszych czasów. Zmagają się z nimi firmy i osoby fizyczne. Nasi prawnicy posiadają bogatą praktykę w windykacji i wiedzą jak komunikować się z organami egzekucyjnymi. Korzystamy z wszystkich narzędzi prawnych, pozwalających odzyskać dług.

Prawo medyczne

Oferujemy profesjonalne wsparcie specjalistów w zakresie prawa medycznego dla placówek medycznych, lekarzy oraz pacjentów. Obsługujemy kontrakty z NFZ, zajmujemy się błędami medycznymi, regulujemy i organizujemy pracę placówek medycznych.

Prawo spadkowe

Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wiedzą przy załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprawami spadkowymi. Uzyskacie u nas Państwo kompletną  i rzetelną pomoc prawną we wszystkich sprawach, które wiążą się z kwestią spadkobrania.

Prawo karne

Zajmujemy się sprawami osób podejrzanych lub oskarżonych o popełnienie  przestępstwa jak również reprezentujemy ofiary przestępstw. Prawnicy z naszego zespołu posiadają duże doświadczenie w prawie karnym, dzięki czemu możemy zapewnić klientom reprezentację na najwyższym poziomie.

Prawo nieruchomości

Pomoc prawna dotycząca bieżących i nietypowych problemów w zakresie prawa nieruchomości to jedna z naszych wiodących specjalizacji. Od 2007 roku zajmowaliśmy się z powodzeniem licznymi sprawami osób prywatnych i dużych inwestorów w tym zakresie.

Masz wątpliwości czy zajmiemy się Twoją sprawą? – Skontaktuj się z nami!

Zawsze uczciwie oceniamy to czy jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom. Jeżeli sprawa będzie przekraczała zakres naszych usług polecimy zaufanego specjalistę, który na pewno pomoże!