Profesjonalna windykacja w Krakowie

Prowadzisz biznes i masz problemy z nierzetelnymi kontrahentami?

Windykacja to jedyne sensowne rozwiązanie. Brak płynności finansowej spowodowany zatorami płatniczymi jest jednym z podstawowych zagrożeń każdej organizacji. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie przedsiębiorca jest w stanie ograniczyć to ryzyko, jednak jest ono niejako wkomponowane w specyfikę prowadzenia każdego biznesu.

Przedsiębiorstwa, które działają w branżach charakteryzujących się zwiększoną ekspozycją na ryzyko współpracy z nierzetelnymi kontrahentami rozwijają wewnętrzne działy windykacyjne. Jednak w sytuacji kiedy nie planujesz lub nie możesz sobie pozwolić na rozwój takiego zespołu powinieneś rozważyć zlecenie kwestii windykacyjnych oraz oceny ryzyka kredytowego zewnętrznym specjalistom.

 

Profesjonalne usługi windykacyjne, jakie oferuje kancelaria PBKB Adwokaci, opierają się na bogatym doświadczeniu zdobytym przez naszych pracowników m.in w trakcie pracy w kancelariach komorniczych, większych przedsiębiorstwach czy obsługując firmy.

Obserwując procesy windykacyjne z różnych perspektyw zidentyfikowaliśmy najskuteczniejsze metody windykacyjne, które zwiększają prawdopodobieństwo odzyskania długu.

Często zdarza się że problemy w uregulowaniem zobowiązań nie wynikają z niechęci dłużników a z ich przejściowych problemów – zawsze mamy to na uwadze i jeżeli jest to możliwe w naszych działaniach staramy się zachować balans pomiędzy stanowczym działaniem i zachowaniem właściwych relacji z nierzetelnym kontrahentem.

Sprawdź jak usługi windykacyjne oferowane przez kancelarię PBKB Adwokaci mogą rozwiązać Twoje problemy!