Porady Prawne Online

Potrzebujesz szybkiej i rzeczowej porady prawnej bez wychodzenia z domu?

Niezależnie od tego czy prowadzisz aktywny tryb życia i nie masz czasu na dodatkowe wycieczki do kancelarii czy z jakichś powodów nie masz po prostu możliwości żeby do nas przyjść, wychodzimy do Ciebie z pomocną ręką. W PBKB Adwokaci oferujemy porady prawne online - rozwiązanie takie umożliwia Ci połączenie się z naszą krakowską kancelarią i skorzystanie z profesjonalnej konsultacji prawnej z każdego miejsca na ziemi za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Łączymy się za pośrednictwem bezpiecznego komunikatora internetowego i prowadzimy konsultację zgodnie z preferencjami klienta - w postaci wideo lub telekonferencji. Osobom wybierającym porady prawne w formie online poświęcamy dokładnie tyle samo czasu co osobom, które przychodzą do naszego biura.  Jeżeli do konsultacji potrzebne są dokumenty wymieniamy się nimi w elektronicznej wersji, a wszelkie niezbędne oryginały dosyłane są przesyłką kurierską.

Porady prawne online będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

W ramach konsultacji online świadczymy rzetelną pomoc prawną zgodnie z zakresem naszych specjalizacji. Na naszych prawników możesz liczyć w:

  • sprawach cywilnych,
  • sprawach gospodarczych,
  • sprawach rodzinnych,
  • sprawach spadkowych,
  • sprawach karnych,
  • sprawach z zakresu prawa medycznego,
  • sprawach z zakresu prawa nieruchomości.

Prowadzimy również obsługę prawną firm, która opiera się wyłącznie na kontaktach online z klientem.

Korzystając z porad prawnych w naszej kancelarii masz pewność że, jeżeli będzie taka potrzeba to będziemy Cię mogli reprezentować w sądach, urzędach czy poza nimi. Gwarantujemy również, że konsultacje online odbywać się będą w oparciu o najaktualniejszy stan prawa w Polsce, a jeżeli w niedługim czasie będą miały wchodzić jakieś zmiany to również zostaniesz o tym powiadomiony.

Jak to działa?

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem porady prawnej online to skontaktuj się z nami telefonicznie mailowo lub za pośrednictwem formularza. Przedstaw naturę swojego problemu prawnego, powiedz jakie są Twoje oczekiwania i zaproponuj termin konsultacji. Przedstawimy Ci warunki konsultacji i postaramy się dostosować grafik adwokata, specjalizującego się w obszarze prawa który Cię interesuje, do preferowanych przez Ciebie terminów.

Powiemy Ci jakie dokumenty i informację należy przygotować na spotkanie lub przesłać wcześniej.

Jeżeli w Twojej sprawie konieczne będzie zapoznanie się z dokumentami, najlepiej będzie jak prześlesz je do nas wcześniej - pozwoli to nam na zapoznanie się ze szczegółami i przygotowanie się do rozmowy z Tobą. Dzięki temu w trakcie konsultacji nie będziemy zadawali zbędnych pytań tylko od razu przejdziemy do meritum sprawy.

Przed konsultacją dobrze jest się przygotować. Warto sprawdzić jakość łącza Internetowego, konfigurację komunikatora internetowego oraz przetestować jego działanie - tak żeby mieć pewność, że problemy techniczne nie utrudnią przebiegu konsultacji. Przydatnym udogodnieniem w takcie konsultacji prawnej online jest zestaw słuchawkowy.

Warto również zastanowić się nad pytaniami jakie chce się zadać adwokatowi i spisać je na kartce.