+48 570 050 060

Doświadczony prawnik w Krakowie

Jeżeli zastanawiasz się jakiego prawnika w Krakowie wybrać to nie musisz szukać dalej.

Dzięki wieloletniej praktyce zdążyliśmy się już przekonać, że świadczenie usług prawnych często powiązane jest z koniecznością wdrożenia różnych rozwiązań, w tym z udziałem specjalistów z innych dziedzin niż prawo. Naszym Klientom możemy zapewnić wsparcie i pomoc ze strony biura księgowego, kancelarii notarialnej, biura detektywistycznego lub polecić dobrego psychologa lub terapeutę.

W zespole mamy także prawnika – mediatora, w związku z czym w ramach usług świadczonych przez PBKB Adwokaci możliwe jest uzyskanie informacji w zakresie mediacji, a także przeprowadzenie mediacji z udziałem mediatora Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Mediacja jest dobrowolnym i niesformalizowanym pozasądowym postępowaniem, w którym możliwe jest zawarcie ugody. Mediacja wszczynana jest na podstawie umowy stron lub orzeczenia sądu kierującego strony do mediacji. Przed mediatorem może zostać zawarta ugoda, która po zatwierdzeniu jej przez sąd, ma moc prawną ugody sądowej, a po zatwierdzeniu jej przez nadanie klauzuli wykonalności jest tytułem wykonawczym.