Sprawy rozwodowe i inne związane z ustaniem związku małżeńskiego

Rozwodzisz się i szukasz pomocy prawnej?

Przechodząc przez ten niewątpliwie trudny etap, jakim jest rozwód, warto mieć u swojego boku dobrego adwokata. Dzięki swojemu doświadczeniu może on bezboleśnie przeprowadzić Cię przez wszystkie meandry prawa rodzinnego, dbając jednocześnie o Twój interes.

Sprawy rozwodowe prawnik kraków

Rozwodu nikt nie planuje, dlatego niezależnie od tego jakie są  jego przyczyny, wielu ludzi traktuje go jako osobistą porażkę. Wybór właściwego adwokata jest niezwykle istotny, szczególnie przy skomplikowanych sprawach rozwodowych. Wynika to z faktu, że adwokat ten będzie musiał w trakcie całego postępowania zapewnić kompleksową pomoc, która często będzie wychodziła poza standardowo rozumiane wsparcie prawne. Żadna szkoła prawa nie nauczy prawnika odpowiedniego podejścia do klienta i biegłości w analizie sytuacji rozwodzącego się małżeństwa, dlatego niezwykle istotne jest tutaj doświadczenie i stały kontakt z tego typu sprawami.

Profesjonalny pełnomocnik prowadzący sprawę rozwodową z ramienia kancelarii PBKB Adwokaci zapewnia wsparcie m.in w następujących kwestiach:

  • Zaplanowanie bezpieczeństwa finansowego w trakcie rozwodu i bezpośrednio po nim

    Przed rozwodem zawsze należy zadbać o to aby środki finansowe jakimi dysponujemy pozwoliły nam na normalne funkcjonowanie w tym okresie. Niemniej istotne jest zaplanowanie bezpieczeństwa finansowego po rozwodzie. W naszej kancelarii możesz liczyć na wsparcie w tym zakresie. Wspólnie możemy przeanalizować wszystkie koszty jakie mogą pojawić się w trakcie rozwodu oraz po nim i zestawić je z Twoimi źródłami utrzymania. Po takiej analizie udzielamy porad i wskazówek które wynikają bezpośrednio z naszego doświadczenia. Zawsze jasno i dokładnie określamy koszty prowadzenia sprawy jak również wszystkie dodatkowe koszty jakie się pojawią lub mogą się pojawić w trakcie konkretnej sprawy rozwodowej. Pozwoli to już na samym początku poczuć się pewniej.

  • Uzgodnienie optymalnej strategii działania, która ograniczy stres i zaangażowanie klienta w sprawę rozwodową

    Doświadczony adwokat z naszej kancelarii opracowuje, w uzgodnieniu z Tobą, optymalną stra