Obsługa prawna firm Kraków

Porady prawne uwzględniające specyfikę Twojego biznesu

Szukasz doświadczonej kancelarii, która będzie w stanie prowadzić obsługę prawną Twojej firmy?

PBKB Adwokaci to kancelaria, która została stworzona w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w obsłudze prawnej firm z Krakowa, województwa małopolskiego oraz sąsiednich województw. Nasi klienci prowadzą działalność w branżach: budowlanej, usług medycznych, handlowo-usługowej, rozrywkowej, gastronomicznej, hotelarskiej oraz IT.

Działamy tak, żeby każdy nasz klient mógł skorzystać z obsługi prawnej dopasowanej dokładnie do jego potrzeb. Rozpoczynając współpracę z przedsiębiorstwami zawsze na początku zapoznajemy się ze specyfiką prowadzonej działalności i sprawdzamy jak nasze doświadczenie może wnieść realną wartość dodaną do firmy.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes rządzi się swoimi prawami. Dlatego działamy nie jako usługodawca, a jako biznes partner. Najpierw się wdrażamy, a potem pomagamy rozwijać przedsiębiorstwo we właściwym kierunku, likwidując lub minimalizując zidentyfikowane ryzyka prawne.
Kompleksowa obsługa prawna firm Kraków jest najlepszym rozwiązaniem jednak jeśli istnieje taka potrzeba zajmujemy się również prowadzeniem pojedynczych spraw i bieżącym doradztwem prawnym.

Obsługa Prawna Kraków 1

Pomagaliśmy przedsiębiorcom między innymi w następujących kwestiach:

  1. Doradztwo w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej

    Dopasowanie formy prowadzenia działalności do specyfiki branży, struktury właścicielskiej oraz strategii rozwoju firmy jest bardzo istotną i często bagatelizowaną kwestią, która może utrudniać późniejszy rozwój firmy i narażać właścicieli na niepotrzebne ryzyka. Nasi specjaliści po szczegółowej analizie biznes planów i wykorzystując doświadczenie zdobyte w obsłudze spółek są w stanie zaproponować optymalną formę prowadzenia działalności, która nie będzie kolidowała z planami jej rozwoju.

  2. Pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów w Polsce

    Rozwijanie działalności gospodarczej która ma odnieść sukces jest czasochłonnym i długotrwałym procesem. Zakładając przedsiębiorstwo każdy chce jak najszybciej przejść do prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów. Jednak zanim to nastąpi należy zarejestrować firmę i dopełnić wszelkich formalności jakie narzuca na przedsiębiorcę ustawodawca. Skomplikowanie i czas jaki potrzebny jest na ten proces zależy od specyfiki zakładanej działalności. Pracownicy naszej kancelarii są w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie w trakcie zakładania i rejestrowania podmiotów. Nasze wsparcie gwarantuje sporą oszczędność czasu jak również pewność że działalność założon